Reklamı Gizle[x]
Sohbet. Flört. Aşk.
Yakınındaki arkadaşlık ve aşk arayan bekarlarla tanıs. Sadece birkaç dakikani alacak...
Reklamı Gizle[x]
Sohbet. Flört. Aşk.
Yakınındaki arkadaşlık ve aşk arayan bekarlarla tanıs. Sadece birkaç dakikani alacak...

  Görevimiz Tehlike serisine Corona virüs darbesi

Görevimiz Tehlike serisine Corona virüs darbesi 05 Mayıs 2020

Corona virüs salgını film sektörünü etkilemeye devam ediyor. Tom Cruise'un rol aldığı Görevimiz Tehlike serisi de ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs salgını film sektörünü etkilemeye devam ediyor. Başrolünde Tom Cruise‘un rol aldığı Görevimiz Tehlike filmi, Paramount’tan gelen açıklamayla hayranlarını üzecek.

Sony tarafından ertelenen Spider-Man filmleri Sony tarafından ertelenen Spider-Man filmleri

Sony tarafından ertelenen Spider-Man ve Marvel filmleri belli oldu. Koronavirüs sebebiyle birçok stüdyo vizyon tarihlerini ileriye

görevimiz tehlike serisi

Görevimiz Tehlike serisi yeni vizyon tarihleri ne oldu?

Filmin yapımcı şirketi Paramount tarafından, Christopher McQuarrie tarafından yönetilen filmin İtalya’daki çekimlerine Corona virüs salgını nedeniyle ara vermişti. Salgının önüne geçilememesinden dolayı ise Görevimiz Tehlike 7 ve Görevimiz Tehlike 8 filmlerinin vizyon tarihleri de ertelendi.

Paramount yaptığı açıklamada, “Tüm ekip arkadaşlarımızın ve oyuncularımızın güvenliği nedeniyle üç haftalık prodüksiyon planını değiştiriyoruz. Bu süreçte ekibimizin kaygılarına kulak vermek istiyoruz ve prodüksiyon başlayana kadar evlerine dönmelerine izin veriyoruz.” ifadelerine yer vermişti.

23 Temmuz 2021‘de vizyona girmesi planlanan serinin yedinci filmi, 19 Kasım 2021 tarihine ertelendi. Serinin sekizinci filminin planlanan ilk vizyon tarihi 5 Ağustos 2022‘den 4 Kasım 2022‘ye kaydırıldı.

Corona virüs salgınının etkilediği tek prodüksiyon Görevimiz Tehlike serisi olmadı. James Bond serisinin 25. filmi olan No Time to Die bölümünün Çin’de gerçekleştirilmesi planlanan galası ve basın turu da iptal edilmişti.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha