Reklamı Gizle[x]
Sohbet. Flört. Aşk.
Yakınındaki arkadaşlık ve aşk arayan bekarlarla tanıs. Sadece birkaç dakikani alacak...
Reklamı Gizle[x]
Sohbet. Flört. Aşk.
Yakınındaki arkadaşlık ve aşk arayan bekarlarla tanıs. Sadece birkaç dakikani alacak...

  Mission: Impossible 7 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Mission: Impossible 7 Vizyon Tarihi Belli Oldu 05 Mayıs 2020

“Mission: Impossible 7” filmi Kasım 2021’de vizyona girecek. Şubat ayında çekimleri durdurmaya karar veren, ardından martta tekrar çekimleri başlayan “Mission: Impossible 7” filminin vizyon tarihi hakkında Paramount Pictures’tan resmi bir açıklama geldi. Yeni vizyon tarihlerini açıklayan Paramount Pictures’a göre serinin son filmi Kasım 2021’de seyirci ile buluşacak. Christopher McQuarrie’nin ...

“Mission: Impossible 7” filmi Kasım 2021’de vizyona girecek.

Şubat ayında çekimleri durdurmaya karar veren, ardından martta tekrar çekimleri başlayan “Mission: Impossible 7” filminin vizyon tarihi hakkında Paramount Pictures’tan resmi bir açıklama geldi. Yeni vizyon tarihlerini açıklayan Paramount Pictures’a göre serinin son filmi Kasım 2021’de seyirci ile buluşacak.

Christopher McQuarrie’nin yönettiği, Tom Cruise’un başrolünde oynadığı “Mission Impossible” serisinin yedinci filmi olacak “Mission: Impossible 7”den bir sene sonra serinin sekizinci filmini de görebileceğiz.

Son yapılan güncellemeler ile “Mission: Impossible 7” 19 Kasım 2021 tarihinde, serinin sekizinci filmi ise 4 Kasım 2022 tarihinde vizyona girecek.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha