Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Descriptions:

Bütün Anneler Melektir; Ediz Hun, Hülya Koçyiğit ile Metin Serezli’nin oynadığı 1971 yapımı Türk Filmidir.
#bütünannelermelektir #türkfilmi #turkishmovie

Bütün Anneler Melektir Filmi Hikayesi ve Oyuncuları; Talihsiz bir olay sonucu ayrılmak zorunda kalan bir karı kocanın ve annesiz büyüyen çocuklarının hüzünlü öyküsü.

Bütün Anneler Melektir filmi oyuncuları; Ediz Hun, Hülya Koçyiğit, Metin Serezli, Ayşen Cansev, Turgut Boralı, Gülistan Güzey.

Bütün Anneler Melektir filminin konusu; Üniversite döneminde tanışan Selma ile Fikret okul biter bitmez evlenir. Mutlu giden yaşamları kısa süre sonra dünyaya gelen bebekleri ile daha iyi bir hal alır. Ancak avukatlık yapan Fikret’in maaşı geçimlerini zor sağlar. Kocasına yardımcı olmak isteyen Selma, gizli gizli piyano dersi vererek eve katkıda bulunmaya çalışır. Selma’nın evden sık sık çıkmasından şüphelenen Fikret, bir gün Selma’yı takip etmeye karar verir. Selma’nın piyano dersi verdiği Kenan ile ilişki yaşadığını düşünen Fikret karısı enden kovar. Bir süre sonra gerçeklerin ortaya çıkması ile Selma’yı aramaya başlayan Fikret, bir türlü Selma’yı bulmaz. Yıllar sonra karşısına çıktığında ise kendisini affetmesi ve evine geri dönmesi için Selma’yı ikna etmeye çalışır. Eve dönmeyi kabul eden Selma’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Kızı Selma’nın varlığından haberdar değildir.

Leave your comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir