Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Descriptions:

Filmin başrollerinde İlyas Salman, Adile Naşit, Şevket Altuğ, Ayşen Gruda, Mehmet Ali Erbil, Hüseyin Kutman, Fulya Özcan, Yaprak Özdemiroğlu ve Savaş Dinçel bulunmaktadır.

Doğulu bir ailede yetişen edebiyat hocası Mehmet Bülbül’ün tayini Özel Çamlıca Lisesi’ne çıkar. Öğrenciler ilk başta yeni gelen hocalarına yukarıdan bakarlar. Mehmet Hoca, ilk başta bu duruma aldırış etmese de daha sonra ailesinin küçük görülmesine dayanamaz. Bu arada Hafize Ananın kızı Ayşegül de okulda okumaktadır. Ancak fakirliğinden utanan Ayşegül, annesinden köşe bucak kaçmaktadır. Mehmet Hoca, diğer öğrencileriyle olduğu gibi Ayşegül ile de da yakından ilgilenir ve onun sorunlarını çözmesine yardımcı olur.Mehmet Bülbül’ün tayini de başka bir okula çıkar.

The Chaos Class: Bye ByeHababam Sınıfı Güle Güle

Overview

Overview

Lazy, uneducated students mostly coming from money, share a very close band. They live together in the dormitory of this private highschool, where they daily plan their latest pranks on teachers or the other classes. Especially, the new teacher for literature receives his share.
Cast

Cast

İlyas Salman

Yaprak Özdemiroğlu

Mehmet Ali Erbil

Adile Naşit

Ayşen Gruda

Şevket Altuğ

Hüseyin Kutman

Savaş Dinçel


No Image Available

Fulya Özcan

Sıtkı Akçatepe

Yonca Evcimik

Kemal Uzun

Cem Özer

Osman Cavcı

Özden Özgürdal

Crew

Crew

Yavuz Turgul

Ertem Eğilmez

Rıfat Ilgaz

Leave your comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir