Reviews

100 %

User Score

1 ratings
Rate This

Descriptions:

Umut Sokağı filminin oyuncuları; Kadir İnanır, Bülent Bilgiç, Şehnaz Dilan, Songül Ülkü, Kazım Kartal, Baki Tamer, Ali Tutal, Selahattin Fırat, Ali Ceylan, Hasan Yıldız, Akif Kilman, Seyfettin Karadayı, Muhteşem Durukan, Erol Özkök.

Umut Sokağı filminin Konusu; Kabadayılar dünyasında hızla yükselen bir kahveci olan Ali (Kadir İnanır), kendisini öldürmek isteyen birini öldürdükten sonra, cesaretiyle kısa zamanda yeraltı dünyasının büyükleri arasına girer. Bir mafya babası olan Arap Hasan ile çıkarları çatışınca onu da öldürür. Bir gün sevdiği kızın başkasıyla evlendirileceğini duyan Ali, düğünü basar ve kızla evlenir; damadı ise paraya boğup, Antalya’ya tatile gönderir. Mahallesinden tanıdığı bir genç okulu bitirip mezun olduğunda evlenmesine yardım eden Ali, ona iş teklifi edip, parasının tüm idaresini ona teslim eder. Genç adam 3 sene içinde çok başarılı olur ve kendini elde ettiği güce kaptırıp gözünü ülke yönetimine kadar diker. Fakat bu başarıları yeraltı dünyasının çıkarlarıyla çatışır. Ali artık onun da icabına bakması gerekecektir.

Umut Sokağı

Overview

Overview

Ali Silvan,violence prone person from shantytown of Istanbul,after committing homicide he rises rapidly within underworld owing to his gameness and intrepidness personality and became one of the most powerful underworld leaders of Istanbul. Due to being unlawful, He must trust his old friend Bülent who studied counting from same neighborhood to incorporate legitimized companies; however carrying all the authority and withholding all the wealth Bulent sets out to provoke Ali and other leaders of the underworld. Hereby, Bulent is forced to find a way out to procure the balance of power back.
Cast

Cast

Kadir İnanır

Bülent Bilgiç

Şehnaz Dilan

Kazım Kartal

Baki Tamer

Songül Ülkü

Ali Tutal

Selahattin Fırat

Akif Kilman


No Image Available

Hasan Yıldız

Seyfettin Karadayı

Muhteşem Durukan

Dündar Aydınlı


No Image Available

Salih Eskicioğlu


No Image Available

Yaşar Kutbay


No Image Available

Ali Ceylan

Crew

Crew

Şerif Gören

İlhan Engin


No Image Available

Abdurrahman Keskiner


No Image Available

Hasan Yükselir


No Image Available

Aytekin Çakmakçı


No Image Available

Ramazan Denizhan

Leave your comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir